Emilia & Roland

Naturalnie , swobodnie, bez krępowania no i w niesamowitej atmosferze. Tak własnie przebiegła sesja narzeczeńska z Emilią i Rolandem. Sad jabłoni, dobre ciastka, zachód słońca i komary…ale…kto by się tam przejmował nimi dla dobrych zdjęć 🙂 Po zmroku działa się magia dosłownie i w przenośni. Romantycznie i intymnie. Dziękuję całej ekipie za przygotowanie no i widzimy się już za 2 dni 🙂

Adrian & Anna

Na wesele Anny i Adriana czekałam z dużym zaciekawieniem. Parę bardziej poznałam na sesji narzeczeńskiej, uśmiechnięci, zakochani i z niesamowitą aurą dobroci. Na ich ślubie nie mogło być inaczej! Data ich ślubu to najgorętszy dzień w roku. To jeden z wielu rzeczy które się zapamięta, dalej to wzruszający ślub w Bazylice na Górze Św. Anny oraz pierwszy taniec…i ta suknia <3 która pięknie powiewała z każdym ruchem. Zapraszam na opowieść Anny i Adriana.

reportaż ślubnyKasia & Michał

Ślub Kasi i Michała. Miłość, namiętność i styl tak krótko mogę określić ten ślub.

Ceremonia odbyła się w Kościele na Górze Św. Anny.

Wesele: Restauracja Harcówka

Oprawa florystyczna: Karolina i Dominika Wojcieszko 

Oprawa muzyczna wesela: Zespół COMODO

SESJA NARZECZEŃSKAGosia i Rafał

Sesja narzeczeńska Gosi i Rafała odbyła się w pięknym apartamencie Hotelu Fajkier Wellness & Spa, położonym w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Możliwość wykonania tam sesji to wygrany konkurs fotograficzny. Zdjęcia mogliśmy wykonać na całym terenie Hotelu, a fajnych miejsc nie brakowało. Wracając zrobiliśmy tez kilka ujęć w lesie na Jurze. Zobaczcie ich romantyczną sesję.

Makijaż Gosi wykonała: Anna Król

Miejsce: Hotel Fajkier Wellness & Spa 

Apartament  sprzyja tematyce sensualnej, dlatego też kilka ujęć zrobiłam Gosi 🙂