opinie

Basia i Adam     |ślub+sesja narzeczeńska|

basia

Dziękujemy za profesjonalizm, spontaniczność i naprawdę sympatyczną oprawę fotograficzną tego bardzo ważnego dla nas dnia, a także za nowocześnie a zarazem naturalnie ujęte chwile. Zacznijmy jednak od początku. Ślub i cała związana z nim otoczka to dla wielu par niezły zastrzyk stresu – tak było również z nami. Wybór sali, zespołu, fotografa czy chociażby kwiatów i koloru przewodniego to nie lada wyzwanie. Współpraca z Gosią od samego początku układała nam się sympatycznie i bezstresowo. Portfolio bardzo bogate i profesjonalnie wykonane, oferta bardzo urozmaicona i w atrakcyjnej cenie, umowa prosta i zrozumiała dla każdego. W sam dzień ślubu bardzo dobry kontakt z Gosia, “niewidoczna” na weselu i ceremonii. Wszyscy goście przeglądający później zdjęcia byli zachwyceni wykonaniem i często powtarzali – “kiedy ona to zrobiła, nawet jej nie widziałem/am.” Zdjęcia robione w plenerze czy sesji narzeczeńskiej – bajka!!!

Serdecznie polecamy wszystkim Gosię – osobę z głową pełną pomysłów i artystyczną duszą.


Monika i Grzegorz   |ślub+ sesja narzeczeńska|


foto do opini

Kiedy zaczęliśmy planować ten wyjątkowy dzień, jedyne nad czym nie musieliśmy się zastanawiać, to wybór fotografa. Gosia jest prawdziwą profesjonalistką a do tego jest osobą energiczną, pełną pasji i troszeczkę szaloną. Swoim poczuciem humoru rozładowała największy stres, dzięki czemu nasze zdjęcia są radosne i Dzień ślubu był dla nas szczególny! Dzięki pięknym zdjęciom będziemy mogli wracać co dzień to tych cudownych chwil.

Gosiu jeszcze raz chcieliśmy podziękować za wspaniałe i niepowtarzalne zdjęcia oraz pracę i czas jaki włożyłaś w realizację reportażu z naszego ślubu i wesela.


Wioletta i Andrzej   |ślub+sesja narzeczeńska|

foto do opini

Sesje z Gosia są naprawdę pełne magii i bardzo mile je wspominamy.Gosia ma fantastyczna osobowość z poczuciem humoru, dzięki temu potrafi wprowadzić wyjątkową atmosferę przy czym robi doskonałe zdjęcia.Talent i pasja przekładają się na wykonywaną przez nią pracę. Współpraca z nią to wielka przyjemność i  100% profesjonalizmu. Chwile które uwieczniła na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem,za co oboje bardzo dziękujemy.
Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.


Patrycja i Tomasz  |ślub+sesja narzeczeńska+ sesja noworodkowa|

dd

Gorące podziękowania dla wspaniałej Pani Fotograf 😉 Piękne zdjęcia, które dla nas zrobiła podkreśliły wyjątkowość każdego ważnego dla nas dnia- począwszy od sesji narzeczeńskiej, przez nasz ślub, do narodzin naszej kochanej córeczki. Wszystkie najpiękniejsze momenty zostały ujęte w tych zdjęciach;) Dziękujemy za wyczucie, cierpliwość i wytrwałość w tym by przy nas nie dać się zwariować. Pani Gosia jest przesympatyczną osobą, której uśmiech nigdy nie znika z ust, dlatego też pewnie świetnie się nam współpracowało.

Dziękujemy raz jeszcze i czekamy na kolejne okazje do wspólnych sesji.


Anna i Martin  |sesja narzeczeńska+plener ślubny|

ania2

Czasami ciężko wytłumaczyć komuś swoje wyobrażenia. Bywa,że nie łatwo jest się zdecydować. Momentami nic nie idzie po naszej myśli lub zwyczajnie pogoda nie dopisuje. Dla nas to nie powody do stresu, bo M. Rosa zawsze wyczaruje zdjęcia które skomentujemy:”o to nam chodziło”. A tak szczerze, to efekt końcowy zawsze przekracza nasze najśmielsze marzenia. Najcenniejsze chwile w życiu uchwyca nam Pani Gosia. I tak już pozostanie!


Monika i Dawid  |ślub + sesja noworodkowa|

wwwww

Wybór fotografa to jedna z najtrudniejszych spraw do załatwienia podczas organizacji najważniejszych momentów naszego życia. Droga Gosiu nie muszę chyba pisać zbyt wiele bo Twoje dzieła bronią się same. Jeżeli szukacie naprawdę czegoś wyjątkowego to gorąco polecam, profesjonalizm, dobry humor i wspaniała atmosfera która rozluźnia nawet najbardziej stresujące momenty w naszym życiu powoduje to że jesteś najlepszym fotografem jakiego znamy. Dziękujemy za uwiecznienie najwspanialszych chwil naszego życia i jeszcze raz gorąco wszystkim polecamy.


Angelika i Alan |ślub|

alan

Nie jest sztuka robić zdjęcia, ale sztuka jest je zrobić tak by po czasie gdy je ktoś ogląda wiedział co ktoś czuł w tym tak ważnym dniu jak ślub. MRosa to potrafi! Gosia jest profesjonalistka, pokazała nam to zarówno w dniu ślubu jak i podczas pleneru. To nie my dostosowywaliśmy się do niej, lecz ona do nas. W dniu wesela była tylko w tedy widoczna gdy udzielała nam pomocy. Uśmiechem, spokojem i dobra energie sprawiła ze czuliśmy się przy niej swobodnie. Polecamy ja w 100 %. Zdjęcia na poleconym przez Gosie papierze sprawiają wrażenie jakby ożywały gdy się je ogląda.
Gosiu z miejsc zwykłych stworzyłaś niezapomniane. Potrafisz wydobyć piękno, uchwycić drobnostki które sprawiają ze człowiek oglądając Twoje fotki się uśmiecha. Gosiu uwieczniłaś na zdjęciach nasze uczucie – milłość. Dziękujemy Ci za to 🙂


Magdalena i Paweł |ślub+sesja narzeczeńska|

magda

Wybór fotografa dla niektórych to nie lada wyzwanie. Każda para organizująca swój wyjątkowy dzień chce, aby wszystko było jak najlepiej przemyślane. Gdy spotkaliśmy się z Gosią i zobaczyliśmy jej prace od razu wiedzieliśmy, ze chcemy aby była naszym fotografem. Jest energiczną, kreatywną i szaloną osobą a przede wszystkim mega pozytywną. Po weselu wszyscy goście byli zaskoczeni, że nie czuli “presji” ze strony fotografa, był w ogóle nie widoczny a zdjęcia wyszły rewelacyjnie.
Praca z Gosią to wielka przyjemność, wkłada całe serce w to co robi. 100% profesjonalozmu.

Polecamy z całego serca, choć każdy kto zobaczy Gosiu twoją prace będzie wiedział dlaczego 🙂

Bardzo Gosiu dziękujemy ze byłaś z Nami w tym wyjątkowym dla nas dniu i uchwyciłaś tyle niezapomnianych chwil:)


Ania i Rafał |ślub|

1

Szalona, ruda Małgorzata po sali weselnej z aparatem lata. I w mig mija ślubne napięcie, gdy Młodym zrobi pierwsze zdjęcie.Potem czwarte, piąte, trzysetne, a pomysły jej są świetne! Bywa, że się gościom trafi gafa, i tu Was ma sprytne oko fotografa 🙂Wesołe chwile uchwycić umie, nawet gdy się zgubi gdzieś w weselnym tłumie. Jeszcze tylko dopowiemy szczerze – cudne są jej zdjęcia na perłowym papierze 🙂

Minął rok, a my nasz ślub i wesele z radością wspominamy, gdy przed zaśnięciem weselny album oglądamy. W tym fotoalbumie nasza miłość na kartkach papieru jest uwieczniona, a sprawczynią tych pięknych wspomnień jest właśnie ONA. To, że na kolorowych zdjęciach nasze ręce miłość oplata sprawiła nam Fotografka – ROSA MAŁGORZATA 🙂

DZIĘKUJEMY  Z CAŁEGO SERCA – ANIA I RAFAŁ KACZMARCZYK


Natalia i Paweł |ślub|

“Wybór Gosi to strzał w dziesiątkę! Szczerze mówiąc – strona mrosa.pl to była jedyna jaką obejrzałam – i zakochałam się w zdjęciach i od samego początku mówiłam, że jak nie Gosia to nikt inny! Super wyczucie i intuicja. Czułam kiedy mam szukać Pani Fotograf i patrzeć w obiektyw, jakaś telepatia! Profesjonalna, super miła i godna polecenia w 100%! Dziękujemy Gosiu za najwspanialszą pamiątkę! I na pewno jeszcze skorzystamy z Twojego bacznego oczka <3″